01η αγωνιστική | |||||
Σαβ-7/10/17, 11:30 | |||||
ΑΕ Γκράβας |
2 - 3 2 - 3 |
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης | |||
16-25, 25-19, 10-25, 25-19, 12-15
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-7/10/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Κωφών | |||
25-7, 25-14, 25-13
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-7/10/17, 14:30 | |||||
ΑΟ Μαρκοπούλου |
3 - 1 3 - 1 |
ΑΕ Αγίας Παρασκευής | |||
25-13, 18-25, 26-24, 25-16
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-8/10/17, 09:00 | |||||
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΚ Ζωγράφου | |||
25-13, 25-19, 25-10
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-8/10/17, 16:30 | |||||
Νέοι Βύρωνος |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |||
25-16, 25-14, 25-13
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-8/10/17, 16:30 | |||||
Παναθηναϊκός ΑΟ |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΣΠΕ "Θέτις" | |||
25-21, 25-14, 25-14
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
02η αγωνιστική | |||||
Σαβ-14/10/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού |
0 - 3 0 - 3 |
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου | |||
24-26, 17-25, 16-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-14/10/17, 16:00 | |||||
ΑΕ Αγίας Παρασκευής |
1 - 3 1 - 3 |
Παναθηναϊκός ΑΟ | |||
8-25, 26-24, 5-25, 15-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-14/10/17, 19:00 | |||||
ΑΣΠΕ "Θέτις" |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΕ Γκράβας | |||
25-23, 25-17, 25-22
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-14/10/17, 20:30 | |||||
ΑΚ Ζωγράφου |
0 - 3 0 - 3 |
Νέοι Βύρωνος | |||
7-25, 19-25, 12-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-15/10/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Κωφών |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης | |||
10-25, 12-25, 12-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-15/10/17, 15:00 | |||||
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Μαρκοπούλου | |||
25-17, 25-20, 25-20
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
03η αγωνιστική | |||||
Σαβ-21/10/17, 11:30 | |||||
ΑΕ Γκράβας |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΕ Αγίας Παρασκευής | |||
25-17, 25-21, 25-15
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-22/10/17, 09:00 | |||||
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Κωφών | |||
25-7, 25-4, 25-12
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-22/10/17, 14:30 | |||||
ΑΟ Μαρκοπούλου |
1 - 3 1 - 3 |
ΑΚ Ζωγράφου | |||
23-25, 25-14, 22-25, 7-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-22/10/17, 16:30 | |||||
Νέοι Βύρωνος |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού | |||
25-14, 25-12, 25-7
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-22/10/17, 16:30 | |||||
Παναθηναϊκός ΑΟ |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |||
25-14, 25-10, 25-22
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-22/10/17, 19:00 | |||||
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης |
3 - 1 3 - 1 |
ΑΣΠΕ "Θέτις" | |||
25-18, 24-26, 30-28, 26-24
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
04η αγωνιστική | |||||
Σαβ-4/11/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού |
1 - 3 1 - 3 |
ΑΟ Μαρκοπούλου | |||
25-21, 22-25, 23-25, 19-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-4/11/17, 16:00 | |||||
ΑΕ Αγίας Παρασκευής |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης | |||
8-25, 15-25, 19-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-4/11/17, 20:30 | |||||
ΑΚ Ζωγράφου |
0 - 3 0 - 3 |
Παναθηναϊκός ΑΟ | |||
7-25, 6-25, 5-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-5/11/17, 09:00 | |||||
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου |
0 - 3 0 - 3 |
Νέοι Βύρωνος | |||
13-25, 20-25, 10-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-5/11/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Κωφών |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΣΠΕ "Θέτις" | |||
8-25, 10-25, 13-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-5/11/17, 15:00 | |||||
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
3 - 2 3 - 2 |
ΑΕ Γκράβας | |||
19-25, 19-25, 25-19, 25-18, 15-11
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
05η αγωνιστική | |||||
Σαβ-11/11/17, 11:30 | |||||
ΑΕ Γκράβας |
3 - 2 3 - 2 |
ΑΚ Ζωγράφου | |||
11-25, 16-25, 25-22, 27-25, 15-7
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-11/11/17, 19:00 | |||||
ΑΣΠΕ "Θέτις" |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΕ Αγίας Παρασκευής | |||
25-15, 25-15, 25-8
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-12/11/17, 16:00 | |||||
ΑΟ Μαρκοπούλου |
3 - 1 3 - 1 |
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου | |||
25-16, 25-22, 20-25, 26-24
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-12/11/17, 16:30 | |||||
Παναθηναϊκός ΑΟ |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού | |||
25-8, 25-10, 25-6
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-12/11/17, 16:30 | |||||
Νέοι Βύρωνος |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Κωφών | |||
25-6, 25-7, 25-5
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-12/11/17, 19:00 | |||||
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |||
25-15, 25-12, 25-10
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
06η αγωνιστική | |||||
Σαβ-18/11/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΕ Γκράβας | |||
12-25, 17-25, 11-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-18/11/17, 20:30 | |||||
ΑΚ Ζωγράφου |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης | |||
13-25, 13-25, 9-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-19/11/17, 09:00 | |||||
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου |
0 - 3 0 - 3 |
Παναθηναϊκός ΑΟ | |||
10-25, 15-25, 15-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-19/11/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Κωφών |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΕ Αγίας Παρασκευής | |||
9-25, 23-25, 22-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-19/11/17, 15:00 | |||||
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
1 - 3 1 - 3 |
ΑΣΠΕ "Θέτις" | |||
20-25, 25-23, 19-25, 14-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-19/11/17, 16:30 | |||||
Νέοι Βύρωνος |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Μαρκοπούλου | |||
25-5, 25-17, 25-12
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
07η αγωνιστική | |||||
Σαβ-25/11/17, 11:30 | |||||
ΑΕ Γκράβας |
0 - 3 0 - 3 |
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου | |||
16-25, 23-25, 15-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-25/11/17, 15:30 | |||||
ΑΟ Μαρκοπούλου |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Κωφών | |||
25-11, 25-16, 25-16
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-25/11/17, 16:30 | |||||
ΑΕ Αγίας Παρασκευής |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |||
18-25, 16-25, 18-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-25/11/17, 19:15 | |||||
ΑΣΠΕ "Θέτις" |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΚ Ζωγράφου | |||
25-13, 25-23, 25-7
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-26/11/17, 17:00 | |||||
Παναθηναϊκός ΑΟ |
0 - 3 0 - 3 |
Νέοι Βύρωνος | |||
13-25, 23-25, 13-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-26/11/17, 19:00 | |||||
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού | |||
25-6, 25-10, 25-13
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
08η αγωνιστική | |||||
Σαβ-2/12/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΣΠΕ "Θέτις" | |||
8-25, 25-27, 17-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-2/12/17, 15:30 | |||||
ΑΟ Μαρκοπούλου |
0 - 3 0 - 3 |
Παναθηναϊκός ΑΟ | |||
8-25, 12-25, 14-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-2/12/17, 20:30 | |||||
ΑΚ Ζωγράφου |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΕ Αγίας Παρασκευής | |||
25-21, 25-19, 25-18
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-3/12/17, 09:00 | |||||
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου |
3 - 1 3 - 1 |
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης | |||
21-25, 25-22, 25-23, 25-22
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-3/12/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Κωφών |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |||
9-25, 15-25, 14-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-3/12/17, 16:30 | |||||
Νέοι Βύρωνος |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΕ Γκράβας | |||
25-8, 25-8, 25-14
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
09η αγωνιστική | |||||
Σαβ-9/12/17, 11:30 | |||||
ΑΕ Γκράβας |
0 - 3 0 - 3 |
ΑΟ Μαρκοπούλου | |||
8-25, 19-25, 18-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-9/12/17, 18:00 | |||||
ΑΕ Αγίας Παρασκευής |
3 - 1 3 - 1 |
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού | |||
20-25, 25-22, 25-19, 25-15
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-10/12/17, 15:00 | |||||
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
2 - 3 2 - 3 |
ΑΚ Ζωγράφου | |||
25-7, 25-18, 23-25, 23-25, 9-15
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-10/12/17, 16:30 | |||||
Παναθηναϊκός ΑΟ |
3 - 0 3 - 0 |
ΑΟ Κωφών | |||
25-6, 25-4, 25-2
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-10/12/17, 19:00 | |||||
ΑΣΠΕ "Θέτις" |
3 - 1 3 - 1 |
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου | |||
30-28, 25-19, 17-25, 25-22
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-10/12/17, 19:00 | |||||
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης |
0 - 3 0 - 3 |
Νέοι Βύρωνος | |||
14-25, 8-25, 19-25
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
10η αγωνιστική | |||||
Σαβ-16/12/17, 12:00 | |||||
ΑΟ Ζεύς Ερυθρού | vs | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-16/12/17, 15:30 | |||||
ΑΟ Μαρκοπούλου | vs | ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-16/12/17, 17:00 | |||||
ΑΟ Κωφών | vs | ΑΚ Ζωγράφου | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-17/12/17, 09:00 | |||||
ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου | vs | ΑΕ Αγίας Παρασκευής | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-17/12/17, 16:30 | |||||
Νέοι Βύρωνος | vs | ΑΣΠΕ "Θέτις" | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-17/12/17, 16:30 | |||||
Παναθηναϊκός ΑΟ | vs | ΑΕ Γκράβας | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
11η αγωνιστική | |||||
Σαβ-13/01/18, 11:30 | |||||
ΑΕ Γκράβας | vs | ΑΟ Κωφών | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-13/01/18, 16:00 | |||||
ΑΕ Αγίας Παρασκευής | vs | Νέοι Βύρωνος | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Σαβ-13/01/18, 20:30 | |||||
ΑΚ Ζωγράφου | vs | ΑΟ Ζεύς Ερυθρού | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-14/01/18, 15:00 | |||||
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | vs | ΓΣ Αστέρας Αγίου Δημητρίου | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-14/01/18, 19:00 | |||||
ΑΟ "Ίσιδα - Δίας" Νέας Μάκρης | vs | Παναθηναϊκός ΑΟ | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
|||||
Κυρ-14/01/18, 19:15 | |||||
ΑΣΠΕ "Θέτις" | vs | ΑΟ Μαρκοπούλου | |||
Λεπτομέρειες
Λεπτομέρειες
|
No. | Ομάδα | Βαθμοί | Αγώνες | Νίκες | Ήττες | Σετ υπέρ | Σετ κατά | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
|
27 | 9 | 9 | 0 | 27 | 0 | ||
2 |
|
24 | 9 | 8 | 1 | 24 | 4 | ||
3 |
|
21 | 9 | 7 | 2 | 22 | 8 | ||
4 |
|
20 | 9 | 7 | 2 | 22 | 9 | ||
5 |
|
15 | 9 | 5 | 4 | 16 | 15 | ||
6 |
|
15 | 9 | 5 | 4 | 17 | 13 | ||
7 |
|
12 | 9 | 4 | 5 | 15 | 17 | ||
8 |
|
10 | 9 | 3 | 6 | 13 | 20 | ||
9 |
|
9 | 9 | 3 | 6 | 11 | 21 | ||
10 |
|
6 | 9 | 2 | 7 | 8 | 22 | ||
11 |
|
3 | 9 | 1 | 8 | 5 | 24 | ||
12 |
|
0 | 9 | 0 | 9 | 0 | 27 |