ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ |
Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Συνάντηση | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|
01η αγωνιστική | ||||
Ίωνες ΑΣΠ - Ρεπό | ||||
Σαβ-7/10/17 | 12:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΓΣ Χαλανδρίου |
0-3 (14-25,16-25,21-25) |
Σαβ-7/10/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 |
3-1 (25-22,26-28,26-24,17-25) |
Σαβ-7/10/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΟΠΕ Χαλκίδας |
3-2 (21-25,25-21,20-25,25-9,15-9) |
Κυρ-8/10/17 | 11:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΦΟ Βριλησσίων |
0-3 (15-25,20-25,14-25) |
02η αγωνιστική | ||||
ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - Ρεπό | ||||
Σαβ-14/10/17 | 16:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-0 (25-8,25-11,25-16) |
Σαβ-14/10/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΑΟΝ Ζηρίνειος |
1-3 (25-19,26-28,20-25,20-25) |
Σαβ-14/10/17 | 17:30 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' |
2-3 (24-26,18-25,25-15,25-20,12-15) |
Σαβ-14/10/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
3-0 (28-26,25-18,25-9) |
03η αγωνιστική | ||||
ΑΟΝ Ζηρίνειος - Ρεπό | ||||
Σαβ-21/10/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - ΟΠΕ Χαλκίδας |
3-1 (25-22,21-25,25-21,25-17) |
Σαβ-21/10/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Ίωνες ΑΣΠ |
1-3 (21-25,10-25,25-14,23-25) |
Σαβ-21/10/17 | 20:30 | Πεύκης | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΦΟ Βριλησσίων |
3-0 (25-21,25-15,25-18) |
Κυρ-22/10/17 | 17:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΓΣ Χαλανδρίου |
0-3 (11-25,11-25,13-25) |
04η αγωνιστική | ||||
ΦΟ Βριλησσίων - Ρεπό | ||||
Σαβ-4/11/17 | 12:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
3-0 (25-18,25-19,26-24) |
Σαβ-4/11/17 | 16:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 |
3-1 (24-26,25-23,26-24,25-23) |
Σαβ-4/11/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-0 (25-11,25-19,25-14) |
Σαβ-4/11/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' |
3-0 (25-11,25-15,25-7) |
05η αγωνιστική | ||||
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Ρεπό | ||||
Σαβ-11/11/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - Ίωνες ΑΣΠ |
0-3 (17-25,22-25,16-25) |
Σαβ-11/11/17 | 17:30 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - ΟΠΕ Χαλκίδας |
0-3 (19-25,20-25,15-25) |
Σαβ-11/11/17 | 20:30 | Πεύκης | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΓΣ Χαλανδρίου |
0-3 (26-28,13-25,14-25) |
Κυρ-12/11/17 | 17:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟΝ Ζηρίνειος |
1-3 (15-25,25-23,15-25,9-25) |
06η αγωνιστική | ||||
ΟΠΕ Χαλκίδας - Ρεπό | ||||
Σαβ-18/11/17 | 11:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' |
3-0 (25-23,25-13,25-12) |
Σαβ-18/11/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 |
3-0 (25-9,25-21,25-13) |
Σαβ-18/11/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-0 (25-9,25-15,25-19) |
Σαβ-18/11/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - ΦΟ Βριλησσίων |
3-0 (25-9,25-17,25-13) |
07η αγωνιστική | ||||
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Ρεπό | ||||
Σαβ-25/11/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
0-3 (15-25,18-25,22-25) |
Σαβ-25/11/17 | 20:00 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - Ίωνες ΑΣΠ |
0-3 (14-25,20-25,13-25) |
Σαβ-25/11/17 | 20:30 | Πεύκης | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΑΟΝ Ζηρίνειος |
1-3 (21-25,12-25,26-24,22-25) |
Κυρ-26/11/17 | 16:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΓΣ Χαλανδρίου |
1-3 (25-21,23-25,17-25,22-25) |
08η αγωνιστική | ||||
ΓΣ Χαλανδρίου - Ρεπό | ||||
Σαβ-2/12/17 | 11:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΦΟ Βριλησσίων |
3-0 (25-23,25-21,25-20) |
Σαβ-2/12/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΟΠΕ Χαλκίδας |
3-0 (25-6,25-11,25-10) |
Σαβ-2/12/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 |
3-0 (25-19,25-18,25-12) |
Κυρ-3/12/17 | 17:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' |
3-2 (21-25,23-25,25-20,25-19,15-11) |
09η αγωνιστική | ||||
ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - Ρεπό | ||||
Σαβ-9/12/17 | 14:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΝ Ζηρίνειος |
1-3 (20-25,25-20,22-25,18-25) |
Σαβ-9/12/17 | 17:30 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης |
2-3 (11-25,20-25,25-16,26-24,9-15) |
Σαβ-9/12/17 | 20:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-1 (23-25,25-22,25-20,25-23) |
Σαβ-9/12/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - Ίωνες ΑΣΠ |
2-3 (25-22,13-25,20-25,25-12,13-15) |