ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ |
Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Συνάντηση | |
---|---|---|---|---|
01η αγωνιστική | ||||
Ίωνες ΑΣΠ - Ρεπό | ||||
Σαβ-7/10/17 | 12:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΓΣ Χαλανδρίου | |
Σαβ-7/10/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 | |
Σαβ-7/10/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΟΠΕ Χαλκίδας | |
Κυρ-8/10/17 | 11:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΦΟ Βριλησσίων | |
02η αγωνιστική | ||||
ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - Ρεπό | ||||
Σαβ-14/10/17 | 16:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας | |
Σαβ-14/10/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΑΟΝ Ζηρίνειος | |
Σαβ-14/10/17 | 17:30 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' | |
Σαβ-14/10/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |
03η αγωνιστική | ||||
ΑΟΝ Ζηρίνειος - Ρεπό | ||||
Σαβ-21/10/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - ΟΠΕ Χαλκίδας | |
Σαβ-21/10/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Ίωνες ΑΣΠ | |
Σαβ-21/10/17 | 20:30 | Πεύκης | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΦΟ Βριλησσίων | |
Κυρ-22/10/17 | 17:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΓΣ Χαλανδρίου | |
04η αγωνιστική | ||||
ΦΟ Βριλησσίων - Ρεπό | ||||
Σαβ-4/11/17 | 12:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |
Σαβ-4/11/17 | 16:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 | |
Σαβ-4/11/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας | |
Σαβ-4/11/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' | |
05η αγωνιστική | ||||
ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - Ρεπό | ||||
Σαβ-11/11/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - Ίωνες ΑΣΠ | |
Σαβ-11/11/17 | 17:30 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - ΟΠΕ Χαλκίδας | |
Σαβ-11/11/17 | 20:30 | Πεύκης | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΓΣ Χαλανδρίου | |
Κυρ-12/11/17 | 17:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟΝ Ζηρίνειος | |
06η αγωνιστική | ||||
ΟΠΕ Χαλκίδας - Ρεπό | ||||
Σαβ-18/11/17 | 11:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' | |
Σαβ-18/11/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 | |
Σαβ-18/11/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας | |
Σαβ-18/11/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - ΦΟ Βριλησσίων | |
07η αγωνιστική | ||||
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Ρεπό | ||||
Σαβ-25/11/17 | 13:30 | Ολυμπιακού χωριού | ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |
Σαβ-25/11/17 | 20:00 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - Ίωνες ΑΣΠ | |
Σαβ-25/11/17 | 20:30 | Πεύκης | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΑΟΝ Ζηρίνειος | |
Κυρ-26/11/17 | 16:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΓΣ Χαλανδρίου | |
08η αγωνιστική | ||||
ΓΣ Χαλανδρίου - Ρεπό | ||||
Σαβ-2/12/17 | 11:30 | Ζηρινείου | ΑΟΝ Ζηρίνειος - ΦΟ Βριλησσίων | |
Σαβ-2/12/17 | 16:30 | 5ο Γυμνάσιο Ν.Ιωνίας | Ίωνες ΑΣΠ - ΟΠΕ Χαλκίδας | |
Σαβ-2/12/17 | 19:45 | Νέο Κλειστό Μεταμόρφωσης | ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης - ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 | |
Κυρ-3/12/17 | 17:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' | |
09η αγωνιστική | ||||
ΑΣΟΧ ''Φοίβος'' - Ρεπό | ||||
Σαβ-9/12/17 | 14:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΝ Ζηρίνειος | |
Σαβ-9/12/17 | 17:30 | Βριλησσίων | ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Δεξαμενής Μεταμόρφωσης | |
Σαβ-9/12/17 | 20:00 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΕ "Αθηνά" Μαγκουφάνας 2004 - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας | |
Σαβ-9/12/17 | 20:30 | Χαλανδρίου (Ν. Πέρκιζας) | ΓΣ Χαλανδρίου - Ίωνες ΑΣΠ |