ΕΝΩΣΗ ΣΩΜΑΤΕΙΩΝ ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗΣ
ΑΘΗΝΑΣ & ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ |
Ημερομηνία | Ώρα | Γήπεδο | Συνάντηση | Αποτέλεσμα |
---|---|---|---|---|
01η αγωνιστική | ||||
ΑΟ Μαρκοπούλου - Ρεπό | ||||
Σαβ-7/10/17 | 13:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΟΠΕ Χαλκίδας |
0-3 (6-25,7-25,12-25) |
Σαβ-7/10/17 | 14:00 | N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) | Πανερυθραϊκός ΑΣ - ΑΟΠ Κηφισιάς |
3-1 (26-24,20-25,25-22,25-23) |
Σαβ-7/10/17 | 18:00 | Κάντζας | ΑΟ Παλλήνη - ΓΣ Απόλλων |
3-0 (25-0,25-0,25-0) |
Σαβ-7/10/17 | 18:00 | Πολιτείας | ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - Παναθηναϊκός ΑΟ |
0-3 (13-25,12-25,9-25) |
Κυρ-8/10/17 | 10:30 | Κολλέγιο Αθηνών | ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - Νέοι Βύρωνος |
1-3 (25-21,15-25,21-25,13-25) |
Κυρ-8/10/17 | 16:30 | Λύκειο Μελισσίων | ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - ΑΕΚ |
0-3 (13-25,23-25,5-25) |
02η αγωνιστική | ||||
Παναθηναϊκός ΑΟ - Ρεπό | ||||
Σαβ-14/10/17 | 10:30 | Ζηρινείου | ΑΟΠ Κηφισιάς - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-0 (25-7,25-9,25-8) |
Σαβ-14/10/17 | 14:30 | Μαρκοπούλου | ΑΟ Μαρκοπούλου - ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" |
1-3 (14-25,27-25,11-25,18-25) |
Σαβ-14/10/17 | 18:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟ Παλλήνη |
2-3 (25-17,20-25,25-23,21-25,11-15) |
Σαβ-14/10/17 | 18:30 | Απόλλωνα | ΓΣ Απόλλων - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη |
1-3 (23-25,18-25,25-15,15-25) |
Κυρ-15/10/17 | 14:30 | Μυρακτής | Νέοι Βύρωνος - Πανερυθραϊκός ΑΣ |
0-3 (8-25,12-25,23-25) |
Κυρ-15/10/17 | 20:30 | Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας | ΑΕΚ - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών |
3-2 (23-25,25-12,25-20,22-25,15-5) |
03η αγωνιστική | ||||
ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - Ρεπό | ||||
Σαβ-21/10/17 | 12:30 | Κάντζας | ΑΟ Παλλήνη - ΑΟΠ Κηφισιάς |
3-0 (33-31,25-19,25-18) |
Σαβ-21/10/17 | 13:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Νέοι Βύρωνος |
0-3 (7-25,14-25,14-25) |
Σαβ-21/10/17 | 15:00 | N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) | Πανερυθραϊκός ΑΣ - ΑΕΚ |
1-3 (25-21,21-25,10-25,18-25) |
Σαβ-21/10/17 | 19:00 | Πολιτείας | ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - ΟΠΕ Χαλκίδας |
0-3 (19-25,14-25,19-25) |
Κυρ-22/10/17 | 10:30 | Κολλέγιο Αθηνών | ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΟ Μαρκοπούλου |
3-1 (25-13,25-11,23-25,25-21) |
Κυρ-22/10/17 | 18:30 | Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) | Παναθηναϊκός ΑΟ - ΓΣ Απόλλων |
3-0 (25-7,25-13,25-5) |
04η αγωνιστική | ||||
ΓΣ Απόλλων - Ρεπό | ||||
Σαβ-4/11/17 | 10:30 | Ζηρινείου | ΑΟΠ Κηφισιάς - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη |
3-0 (25-8,25-7,25-23) |
Σαβ-4/11/17 | 18:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - Παναθηναϊκός ΑΟ |
1-3 (25-21,33-35,22-25,22-25) |
Σαβ-4/11/17 | 20:30 | Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας | ΑΕΚ - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-0 (25-11,25-7,25-4) |
Κυρ-5/11/17 | 14:30 | Μυρακτής | Νέοι Βύρωνος - ΑΟ Παλλήνη |
1-3 (20-25,25-21,20-25,15-25) |
Κυρ-5/11/17 | 16:00 | Μαρκοπούλου | ΑΟ Μαρκοπούλου - Πανερυθραϊκός ΑΣ |
0-3 (13-25,12-25,13-25) |
Κυρ-5/11/17 | 16:30 | Λύκειο Μελισσίων | ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών |
3-1 (25-18,19-25,25-16,25-17) |
05η αγωνιστική | ||||
ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - Ρεπό | ||||
Σαβ-11/11/17 | 13:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟ Μαρκοπούλου |
2-3 (25-21,25-23,23-25,10-25,13-15) |
Σαβ-11/11/17 | 15:45 | N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) | Πανερυθραϊκός ΑΣ - ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" |
3-1 (25-14,20-25,25-22,25-11) |
Σαβ-11/11/17 | 18:00 | Κάντζας | ΑΟ Παλλήνη - ΑΕΚ |
2-3 (25-27,25-18,25-18,16-25,6-15) |
Σαβ-11/11/17 | 18:30 | Απόλλωνα | ΓΣ Απόλλων - ΟΠΕ Χαλκίδας |
0-3 (15-25,6-25,10-25) |
Σαβ-11/11/17 | 19:00 | Πολιτείας | ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - Νέοι Βύρωνος |
0-3 (21-25,15-25,19-25) |
Κυρ-12/11/17 | 14:30 | Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) | Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟΠ Κηφισιάς |
3-0 (25-19,25-21,26-24) |
06η αγωνιστική | ||||
ΟΠΕ Χαλκίδας - Ρεπό | ||||
Σαβ-18/11/17 | 09:30 | Ζηρινείου | ΑΟΠ Κηφισιάς - ΓΣ Απόλλων |
3-0 (25-9,25-9,25-21) |
Κυρ-19/11/17 | 10:30 | Κολλέγιο Αθηνών | ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - Πανερυθραϊκός ΑΣ |
1-3 (9-25,25-23,12-25,15-25) |
Κυρ-19/11/17 | 14:30 | Μυρακτής | Νέοι Βύρωνος - Παναθηναϊκός ΑΟ |
0-3 (20-25,13-25,20-25) |
Κυρ-19/11/17 | 16:30 | Λύκειο Μελισσίων | ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-0 (25-4,25-22,26-24) |
Κυρ-19/11/17 | 18:00 | Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας | ΑΕΚ - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη |
3-0 (25-9,25-12,25-12) |
Κυρ-19/11/17 | 21:00 | Μαρκοπούλου | ΑΟ Μαρκοπούλου - ΑΟ Παλλήνη |
0-3 (14-25,12-25,18-25) |
07η αγωνιστική | ||||
Πανερυθραϊκός ΑΣ - Ρεπό | ||||
Σαβ-25/11/17 | 11:30 | Κάντζας | ΑΟ Παλλήνη - ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" |
0-3 (19-25,19-25,20-25) |
Σαβ-25/11/17 | 14:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών |
0-3 (14-25,19-25,26-28) |
Σαβ-25/11/17 | 18:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΟΠ Κηφισιάς |
0-3 (16-25,14-25,14-25) |
Σαβ-25/11/17 | 18:30 | Απόλλωνα | ΓΣ Απόλλων - Νέοι Βύρωνος |
0-3 (11-25,9-25,14-25) |
Κυρ-26/11/17 | 12:30 | Ζηρινείου | ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - ΑΟ Μαρκοπούλου |
3-0 (25-22,25-20,25-14) |
Κυρ-26/11/17 | 15:00 | Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) | Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΕΚ |
0-3 (8-25,10-25,19-25) |
08η αγωνιστική | ||||
ΑΟΠ Κηφισιάς - Ρεπό | ||||
Σαβ-2/12/17 | 18:00 | N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) | Πανερυθραϊκός ΑΣ - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας |
3-0 (25-8,25-8,25-12) |
Σαβ-2/12/17 | 20:30 | Μαρκοπούλου | ΑΟ Μαρκοπούλου - Παναθηναϊκός ΑΟ |
0-3 (13-25,11-25,15-25) |
Κυρ-3/12/17 | 10:30 | Κολλέγιο Αθηνών | ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΑΟ Παλλήνη |
0-3 (11-25,18-25,20-25) |
Κυρ-3/12/17 | 14:30 | Μυρακτής | Νέοι Βύρωνος - ΟΠΕ Χαλκίδας |
3-2 (25-19,23-25,25-18,19-25,15-9) |
Κυρ-3/12/17 | 16:30 | Λύκειο Μελισσίων | ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη |
3-0 (25-13,25-11,25-21) |
Κυρ-3/12/17 | 17:00 | Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας | ΑΕΚ - ΓΣ Απόλλων |
3-0 (25-12,25-12,25-16) |
09η αγωνιστική | ||||
ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Ρεπό | ||||
Σαβ-9/12/17 | 10:00 | Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) | Παναθηναϊκός ΑΟ - ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" |
2-3 (25-10,25-20,22-25,22-25,15-17) |
Σαβ-9/12/17 | 10:30 | Ζηρινείου | ΑΟΠ Κηφισιάς - Νέοι Βύρωνος |
3-1 (25-18,23-25,25-12,25-11) |
Σαβ-9/12/17 | 16:00 | Απόλλωνα | ΓΣ Απόλλων - ΑΟ Μαρκοπούλου |
3-1 (34-32,26-24,25-27,25-21) |
Σαβ-9/12/17 | 16:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΑΕΚ |
0-3 (20-25,19-25,22-25) |
Σαβ-9/12/17 | 18:00 | Κάντζας | ΑΟ Παλλήνη - Πανερυθραϊκός ΑΣ |
3-1 (19-25,27-25,25-23,25-17) |
Σαβ-9/12/17 | 19:00 | Πολιτείας | ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών |
0-3 (16-25,13-25,6-25) |
10η αγωνιστική | ||||
Νέοι Βύρωνος - Ρεπό | ||||
Σαβ-16/12/17 | 13:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - ΑΟ Παλλήνη | |
Σαβ-16/12/17 | 16:30 | N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) | Πανερυθραϊκός ΑΣ - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη | |
Σαβ-16/12/17 | 20:30 | Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας | ΑΕΚ - ΑΟΠ Κηφισιάς | |
Κυρ-17/12/17 | 09:30 | Κολλέγιο Αθηνών | ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - Παναθηναϊκός ΑΟ | |
Κυρ-17/12/17 | 16:00 | Μαρκοπούλου | ΑΟ Μαρκοπούλου - ΟΠΕ Χαλκίδας | |
Κυρ-17/12/17 | 16:30 | Λύκειο Μελισσίων | ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - ΓΣ Απόλλων | |
11η αγωνιστική | ||||
ΑΟ Παλλήνη - Ρεπό | ||||
Σαβ-13/01/18 | 10:30 | Ζηρινείου | ΑΟΠ Κηφισιάς - ΑΟ Μαρκοπούλου | |
Σαβ-13/01/18 | 18:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" | |
Σαβ-13/01/18 | 18:30 | Απόλλωνα | ΓΣ Απόλλων - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών | |
Σαβ-13/01/18 | 19:00 | Πολιτείας | ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας | |
Κυρ-14/01/18 | 14:30 | Μυρακτής | Νέοι Βύρωνος - ΑΕΚ | |
Κυρ-14/01/18 | 18:30 | Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) | Παναθηναϊκός ΑΟ - Πανερυθραϊκός ΑΣ | |
12η αγωνιστική | ||||
ΑΕΚ - Ρεπό | ||||
Σαβ-20/01/18 | 13:30 | Κανήθου (Τ.Καμπούρης) | ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας - Παναθηναϊκός ΑΟ | |
Σαβ-20/01/18 | 16:30 | N.Ερυθραίας (Στέλιος Καλαϊτζής) | Πανερυθραϊκός ΑΣ - ΓΣ Απόλλων | |
Σαβ-20/01/18 | 18:00 | Κάντζας | ΑΟ Παλλήνη - ΑΣ Σχολή Μωραϊτη | |
Κυρ-21/01/18 | 10:30 | Κολλέγιο Αθηνών | ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών - ΟΠΕ Χαλκίδας | |
Κυρ-21/01/18 | 16:00 | Μαρκοπούλου | ΑΟ Μαρκοπούλου - Νέοι Βύρωνος | |
Κυρ-21/01/18 | 16:30 | Λύκειο Μελισσίων | ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" - ΑΟΠ Κηφισιάς | |
13η αγωνιστική | ||||
ΑΣ Σχολή Μωραϊτη - Ρεπό | ||||
Σαβ-27/01/18 | 10:30 | Ζηρινείου | ΑΟΠ Κηφισιάς - ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών | |
Σαβ-27/01/18 | 18:00 | Χαλκίδας (Μελίνα Μερκούρη) | ΟΠΕ Χαλκίδας - Πανερυθραϊκός ΑΣ | |
Σαβ-27/01/18 | 18:30 | Σχολικό Συγκρότημα Ν.Φιλαδέλφειας | ΑΕΚ - ΑΟ Μαρκοπούλου | |
Σαβ-27/01/18 | 18:30 | Απόλλωνα | ΓΣ Απόλλων - ΑΠΦΣ Ηρακλής Χαλκίδας | |
Κυρ-28/01/18 | 14:30 | Μυρακτής | Νέοι Βύρωνος - ΣΦΑ Μελισσίων "Ο Φοίβος" | |
Κυρ-28/01/18 | 18:30 | Παναθηναϊκού (Π. Γιαννακόπουλος) | Παναθηναϊκός ΑΟ - ΑΟ Παλλήνη |