ΕΣΠΑΑΑ

Ειδήσεις

Μετά από ένα δυνατό παιχνίδι κατά την διάρκεια των σετ, η ομάδα του ΣΑ Κολλεγίου Αθηνών νίκησε με σκορ 3 – 2 την ομάδα του ΓΣ Κερατέας  και στέφθηκε πρωταθλήτρια στην Τοπική Κατηγορία Ανδρών.  Τα σετ ( 23-25,23-25,25-15,25-20,15-13).

Οι  δύο ομάδες  την αγωνιστική περίοδο 2017-18 θα αγωνίζονται στην Β΄  Εθνική Κατηγορία Ανδρών.

Οι διαιτητές του αγώνα: Οικονόμου Βασίλειος, Πρέντζας Σπυρίδων, Καρατζογλίδου Σοφία.

Οι συνθέσεις των ομάδων ήταν:

ΣΑ Κολλέγιο Αθηνών: (ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ Μ.) ΚΟΥΤΣΟΜΥΤΗΣ Δ., ΧΑΛΚΟΥΣΗΣ Ι., ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Δ., ΒΛΑΣΣΗΣ Σ., ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ Π., ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Δ., ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΛΑΜΠΡΑΚΟΣ ΜΠΡΕΓΙΑΝΝΗΣ Π.

ΓΣ Κερατέας: ( ΖΙΝΤΖΟΒΑΣ  Χ.) ΣΟΦΡΩΝΗΣ Ε., ΣΤΟΥΡΑΙΤΗΣ Χ., ΣΙΝΗΣ Κ., ΚΑΛΥΝΗΣ Σ., ΣΙΟΛΑΣ Κ., ΚΟΥΤΣΟΥΜΗΣ Κ., ΜΩΡΑΙΤΗΣ Α., ΛΕΒΑΝΤΙΝΟΣ Α., ΚΑΡΑΦΥΛΛΑΣ Κ., ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Κ., ΧΟΝΔΡΟΥΛΗΣ Δ., ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ Α., ΜΠΡΟΥΣΙΑΝΟΣ Β., ΑΝΤΙΛΙ Ε.