Το πανόραμα της Α1 Γυναικών (αποτελέσματα, βαθμολογία)
- Πληροφοριακά Στοιχεία
- Δημιουργήθηκε : Δευτέρα, 09 Φεβρουάριος 2015 12:16
Στα παιχνίδια της 16ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος της Α1 Γυναικών σημειώθηκαν τα εξής αποτελέσματα:
Μαρκόπουλο - Ηλιούπολη 3-1 (25-23, 25-14, 15-25, 25-22)
Ηρακλής - ΑΟ Θήρας 0-3 (16-25, 24-26, 19-25)
Πανναξιακός - ΟΠΕΡ 3-0 (25-19, 25-21, 25-13)
Παναθηναϊκός - Ολυμπιακός 0-3 (18-25, 19-25, 23-25)
Μακεδόνες - Ανατόλια 3-2 (20-25, 15-25, 25-23, 27-25, 15-9)
*Ρεπό η ΑΕΚ
Η βαθμολογία
#
|
OMAΔA
|
AΓ.
|
N.
|
H.
|
M.
|
+
|
-
|
BN
|
1
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
14
|
13
|
1
|
0
|
39
|
4
|
39
|
2
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
15
|
13
|
2
|
0
|
40
|
10
|
38
|
3
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
14
|
12
|
2
|
0
|
36
|
12
|
36
|
4
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
14
|
9
|
5
|
0
|
31
|
17
|
28
|
5
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
15
|
9
|
6
|
0
|
34
|
22
|
27
|
6
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
14
|
6
|
8
|
0
|
22
|
30
|
18
|
7
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
14
|
5
|
9
|
0
|
19
|
30
|
15
|
8
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
13
|
5
|
8
|
0
|
21
|
29
|
15
|
9
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
15
|
3
|
12
|
0
|
15
|
39
|
11
|
10
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
15
|
4
|
11
|
0
|
16
|
40
|
10
|
11
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
15
|
0
|
15
|
0
|
5
|
45
|
0
|
Α’ Γύρος
Ημερ/νία
|
Γήπεδο
|
Ώρα
|
Σ υ ν ά ν τ η σ η
|
|
Απ
|
|
||||||
Κυριακή 19/10/2014
|
Ρεθύμνου
|
15.00
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-1
|
|
||||
Κυριακή 19/10/2014
|
Α’ Ηλιούπολης
|
17.30
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
3-1
|
|
||||
Σάββατο 18/10/2014
|
Μ.Μερκούρη
|
16.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
3-0
|
|
||||
Σάββατο 18/10/2014
|
Μίλωνα
|
20.00
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
3-1
|
|
||||
Σάββατο 18/10/2014
|
Πανελληνίου
|
20.00
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
3-0
|
|
||||
Σάββατο 25/10/2014
|
Πανελληνίου
|
20.00
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
3-0
|
|
||||
Σάββατο 25/10/2014
|
Κατσάνειο
|
18.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
0-3
|
|
||||
Σάββατο 25/10/2014
|
Χαλάστρα
|
18.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
0-3
|
|
||||
Σάββατο 25/10/2014
|
Ανατόλια
|
18.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
0-3
|
|
||||
Σάββατο 25/10/2014
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
3-1
|
|
||||
Τετάρτη 29/10/2014
|
Ρεθύμνου
|
16.00
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
0-3
|
|
||||
Τετάρτη 29/10/2014
|
Μ.Μερκούρη
|
18.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-0
|
|
||||
Τετάρτη 29/10/2014
|
Σχ.Ν.Φιλαδέλφ
|
15.00
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
3-0
|
|
||||
Πέμπτη 30/10/2014
|
Θήρας
|
19.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
3-0
|
|
||||
Τετάρτη 29/10/2014
|
Μαρκόπουλου
|
16.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
1-3
|
|
||||
Σάββατο 1/11/2014
|
Πανελληνίου
|
17.30
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-1
|
|
||||
Σάββατο 1/11/2014
|
Μαρκόπουλου
|
16.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
2-3
|
|
||||
Σάββατο 1/11/2014
|
Κατσάνειο
|
18.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
0-3
|
|
||||
Κυριακή 2/11/2014
|
Χαλάστρα
|
16.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
0-3
|
|
||||
Σάββατο 1/11/2014
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
3-0
|
|
||||
Σάββατο 8/11/2014
|
Μ.Μερκούρη
|
20.30
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
0-3
|
|
||||
Σάββατο 8/11/2014
|
Α’ Ηλιούπολης
|
16.00
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
3-0
|
|
||||
Σάββατο 8/11/2014
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-0
|
|
||||
Σάββατο 8/11/2014
|
Ανατόλια
|
18.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
2-3
|
|
||||
Σάββατο 8/11/2014
|
Ρεθύμνου
|
16.00
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
1-3
|
|
||||
Κυριακή 16/11/2014
|
Πανελληνίου
|
16.30
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 15/11/2014
|
Μαρκόπουλου
|
19.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
0-3
|
|||||
Κυριακή 16/11/2014
|
Ρεθύμνου
|
13.30
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-1
|
|||||
Σάββατο 15/11/2014
|
Κατσάνειο
|
18.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
1-3
|
|||||
Κυριακή 16/11/2014
|
Νάξου
|
15.00
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 22/11/2014
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
1-3
|
|||||
|
|
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 22/11/2014
|
Μ.Μερκούρη
|
16.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 22/11/2014
|
Χαλάστρας
|
19.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-1
|
|||||
Κυριακή 23/11/2014
|
Α’ Ηλιούπολης
|
16.00
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
0-3
|
|||||
Σάββατο 29/11/2014
|
Πανελληνίου
|
15.00
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 29/11/2014
|
Μαρκόπουλου
|
19.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
3-2
|
|||||
Κυριακή 30/11/2014
|
Ρεθύμνου
|
14.30
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
1-3
|
|||||
Κυριακή 30/11/2014
|
A’ Ηλιούπολης
|
17.30
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
0-3
|
|||||
Παρασκευή 12/12/2014
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 6/12/2014
|
Χαλάστρας
|
18.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
0-3
|
|||||
Κυριακή 7/12/2014
|
Ανατόλια
|
16.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
0-3
|
|||||
Σάββατο 6/12/2014
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
3-0
|
|||||
|
|
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 6/12/2014
|
Μ. Μερκούρη
|
17.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 13/12/2014
|
Πανελληνίου
|
17.30
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 13/12/2014
|
Μαρκόπουλου
|
18.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
3-2
|
|||||
Κυριακή 14/12/2014
|
Ρεθύμνου
|
14.30
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
2-3
|
|||||
Κυριακή 14/12/2014
|
Α’ Ηλιούπολης
|
19.00
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
1-3
|
|||||
Σάββατο 13/01/2015
|
Μ.Μερκούρη
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 20/12/2014
|
Κατσάνειο
|
18.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
0-3
|
|||||
Σάββατο 20/12/2014
|
Χαλάστρας
|
16.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
0-3
|
|||||
Σάββατο 20/12/2014
|
Ανατόλια
|
18.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-0
|
|||||
Σάββατο 20/12/2014
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
1-3
|
|||||
|
|
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
1-3
|
B’ Γύρος
Ημερ/νία
|
Γήπεδο
|
Ώρα
|
Σ υ ν ά ν τ η σ η
|
|
Απ
|
||||||||||
Κυριακή 18/1/2015
|
Κατσάνειο
|
20.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
1-3
|
||||||||
Σάββατο 17/1/2015
|
Χαλάστρας
|
18.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
1-3
|
||||||||
Σάββατο 17/1/2015
|
Ανατόλια
|
18.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
0-3
|
||||||||
Σάββατο 17/1/2015
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
3-1
|
||||||||
Σάββατο 17/1/2015
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
3-1
|
||||||||
Σάββατο 24/1/2015
|
Μαρκόπουλου
|
19.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
2-3
|
||||||||
Κυριακή 25/1/2015
|
Α΄Ηλιούπολης
|
17.30
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-1
|
||||||||
Σάββατο 24/1/2015
|
Μ.Μερκούρη
|
17.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
3-0
|
||||||||
|
|
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
3-0
|
||||||||
Τρίτη 27/1/2015
|
Θήρας
|
15.30
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
1-3
|
||||||||
Σάββατο 31/1/2015
|
Πανελληνίου
|
16.00
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
3-0
|
||||||||
Σάββατο 31/1/2015
|
Κατσάνειο
|
18.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
0-3
|
||||||||
Σάββατο 31/1/2015
|
Χαλάστρας
|
18.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
3-2
|
||||||||
Σάββατο 31/1/2015
|
Ανατόλια
|
19.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
2-3
|
||||||||
Σάββατο 31/1/2015
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
αναβλήθηκε
|
||||||||
Τετάρτη 4/2/2015
|
Α΄Ηλιούπολης
|
20.00
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
0-3
|
||||||||
Τετάρτη 4/2/2015
|
Ρεθύμνου
|
16.00
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
3-1
|
||||||||
Πέμπτη 5/2/2015
|
Σχ. Κλειστό Ν. Φιλαδέλφειας
|
17.00
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
3-0
|
||||||||
Τετάρτη 4/2/2015
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
3-0
|
||||||||
Τετάρτη 4/2/2015
|
Ανατόλια
|
16.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
0-3
|
||||||||
Σάββατο 7/2/2015
|
Πανελληνίου
|
20.00
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
0-3
|
||||||||
Σάββατο 7/2/2015
|
Μαρκόπουλου
|
19.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
3-1
|
||||||||
Σάββατο 7/2/2015
|
Κατσάνειο
|
19.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
0-3
|
||||||||
Κυριακή 8/2/2015
|
Χαλάστρας
|
18.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
3-2
|
||||||||
Σάββατο 7/2/2015
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
3-0
|
||||||||
|
|
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 14/2/2015
|
Μ.Μερκούρη
|
18.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
|
|
|||||||
Κυριακή 15/2/2015
|
Α΄Ηλιούπολης
|
16.00
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 14/2/2015
|
Ανατόλια
|
18.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 14/2/2015
|
Χαλάστρας
|
16.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/2/2015
|
Πανελληνίου
|
16.00
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/2/2015
|
Μαρκόπουλου
|
19.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/2/2015
|
Ρεθύμνου
|
16.00
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/2/2015
|
Κατσάνειο
|
18.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/2/2015
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 28/2/2015
|
Ανατόλια
|
18.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 28/2/2015
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
|
|
|||||||
|
|
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 28/2/2015
|
Μ.Μερκούρη
|
18.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 28/2/2015
|
Κατσάνειο
|
16.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 7/3/2015
|
Πανελληνίου
|
15.00
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 7/3/2015
|
Μαρκόπουλου
|
18.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 7/3/2015
|
Ρεθύμνου
|
16.00
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
|
|
|||||||
Κυριακή 8/3/2015
|
Α΄Ηλιούπολης
|
17.30
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 7/3/2015
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 14/3/2015
|
Κατσάνειο
|
15.00
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
-
|
ΑΟ ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 14/3/2015
|
Χαλάστρας
|
18.00
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
-
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 14/3/2015
|
Ανατόλια
|
16.00
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
-
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 14/3/2015
|
Θήρας
|
16.00
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
-
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
|
|
|
|||||||
|
|
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
-
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/3/2015
|
Μαρκόπουλου
|
18.00
|
ΑΟ ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ
|
-
|
ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
|
|
|
|
|||||||
Κυριακή 22/3/2015
|
Ρεθύμνου
|
16.00
|
ΟΠ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
|
-
|
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΕΣ
|
|
|
|
|||||||
Κυριακή 22/3/2015
|
Α΄Ηλιούπολης
|
17,30
|
ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
|
-
|
ΣΑΑΚ ΑΝΑΤΟΛΙΑ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/3/2015
|
Μ.Μερκούρη
|
19.00
|
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
|
-
|
ΑΟ ΘΗΡΑΣ
|
|
|
|
|||||||
Σάββατο 21/3/2015
|
Νάξου
|
18.30
|
ΑΟΝ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ
|
-
|
ΑΕΚ ΑΘΗΝΩΝ
|
|
|